Recete nga znj Eneida
Përbërësit

500 gr petë
100 gr arra të grira
50 gr rrush të thatë
4 mollë
300 gr sheqer
1 lugë kanellë
3 gota ujë
200 gr gjalpë të tretur
1/2 limon

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb