Recetë nga shef Renato

300 gr miks i gatshëm Torta Sacher
40 ml ujë
2 vezë të mëdha

Dekori dhe servirja:
Reçel kajsie
Krem kakao.

(Vila24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: