Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Ne rrjetet sociale disa dite me pare Miriam Cani njoftoi se së shpejti do t’i rikthehet muzikës me një projekt të ri muzikor. Ndërkohë, ajo ka realizuar edhe një set të mrekullueshëm fotografish, në të cilat është shfaqur mjaft bukur dhe me stil. Të gjitha fotot, Cani i ka...

Ne shpesh mendojmë se janë një temë interesante bisede, por në realitet për ata që na dëgjojnë janë të parëndësishme, të rëndomta dhe dhe të pakuptimta.Ekzistojnë disa teori që kërkojnë të shpjegojnë se pse ëndërrojmë apo interpretojmë kuptimin e ëndrrave tona.Një nga këto është teoria e aktivizimit të sintezës....

Rita Ora ka takuar sozinë e saj. Kengetarja shqiptare ngjan me modelen Jasmine Sanders dhe sidomos tek pjesa e syve. Dyshja në fjalë duket se kanë raporte të mira me njëra-tjetren dhe jo rrallë herë shihen në shoqëri të njejtë

Babai i Gigi dhe Bella Hadid, Mohamed do të ketë një rol në filmin e quajtur “Trading Paint” ku luan John Travolta. “Kthim nga Alabama!”, shkruan 68-vjeçari jordano-amerikan në Instagram. “Shumë krenar dhe i nderuar të përfshihem në këtë kast të mrekullueshëm. Do të jetë një film i mrekullueshëm....

Një imazh i Zonjës së Parë të Amerikës Melania Trump, është vendosur në një poster në Zagreb të Kroacisë. Imazhi i saj është përdorur për të promovuar një shkollë lokale duke ofruar mësime në gjuhën angleze. Shkolla kroate lançoi posterin ku është imazhi i Zonjës së Parë Melania Trump...

Një statujë shtatë metra e gjysmë e lartë, që tregon Mihail Kalashnikovin, i cili mban në dorë armën vdekjeprurëse të shpikur nga vetë ai, automatikun e famshëm që mban edhe emrin e tij, u inaugurua sot në mëngjes në qendër të Moskës. Në ceremoninë e përurimit morën pjesë e...

Ajo njihet botërisht për format e saj seksi dhe Demi Rose ka treguar në një plazh në Cape Verde, edhe një herë që është një yll. 22 vjeçarja është shfaqur e mrekullueshme me bikini duke treguar gjoksin e saj dhe të pasmet bombastike. (da.xha/BalkanWeb)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.