Recete nga znj Eneida
Përbërësit

150 gr biskota
150 gr arrë kokosi
100 gr gjalpë
70 ml qumësht
200 gr çokollatë e bardhë
200 gr luleshtrydhe
4 lugë plot sheqer kaf

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: