Camila Cabejo ka folur për herën e parë që ka bërë seks, në moshën 20-vjeçare.

Në një intervistë me një ekspert takimesh në podcastin ‘Armchair Expert’, këngëtarja shpjegoi se si u ndje për herë të parë e dashuruar me të dashurin e saj që tashmë është 36-vjeçar.

Ajo madje përshkroi se si i është afruar saktësisht. “Unë iu afrova dhe i thashë se isha një fanse e madha e tij. Kështu që shkuam për darkë atë natë dhe kjo ishte lidhja ime e parë. Ndoshta ishte tepër vonë për një lidhje të parë. Isha tashmë 20 vjeç ”, tha ajo.

Kur u pyet nëse kishte bërë seks para kësaj romance, ajo u përgjigj: “Jo, ishte hera e parë që bëja seks. Në atë kohë e ndjeva për herë të parë dashurinë, në moshën 20-vjeçare, kështu që atëherë bëra dhe dashuri. Ishte fjalë për fjalë dashuri, kështu që ishte shumë e bukur”.

Ajo vazhdoi të thoshte për të: “Ai ishte vërtet një njeri i mrekullueshëm. Ishte lidhja e parë perfekte. Ai e zgjeroi botën time, kështu ndihem dhe ndoshta sepse ai nuk ishte as nga fusha ime”. Më në fund, ajo tregoi se ish-i i saj, Matthew Hussey tani është i martuar me fotografen Audrey Le Strat.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb