Nga: ENEIDA ÇAKERRI

300 gr mish pule i gatuar
4 patate mesatare
100 gr salsiçe
100 gr djathë i bardhë
100 gr domate qershi
4-5 vezë
Vaj ulliri
Kripë
Piper i zi
Piper i kuq
Rigon

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb