Nga: ENEIDA CAKERRI

3 lugë gjelle fara chia
9 lugë gjelle ujë
1 gotë bullgur
1 gotë qiqra të gatuar
100 gr spinaq
2 lugë ullinj
2 lugë fara luledielli
1 vezë
1 lugë çaji turmerik
Kripë
Piper i zi

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb