Recete nga znj Eneida
Përbërësit

Për qoftet:

500 gr. fileto pule
1 qepë
1 spec i kuq
1 patate
2 vezë
Vaj ulliri
Kripë
Piper
Lëkurë limoni

Për salcën:
500 gr. salcë domatesh
Vaj ulliri
Kripë
Borzilok i thatë
Piper i zi
200 gr. makarona në formë orizi

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: