Kelly Brook njihet për format e saj bombastike të cilat nuk heziton kurrë ti ekspozojë. Këtë herë ajo është fotografuar me një fustan të kuq teksa tregonte gjoksin shpërthyes. 37 vjeçarja është shfaqur seksi dhe provokuese.
(da.xha/BalkanWeb)

Etiketa: