Recete nga znj Eneida
Përbërësit

700 gr patate
1 qepë
2 speca të kuq
Kripë/piper i kuq/rigon/vaj ulliri
500 ml birrë
1 pulë
Kripë/piper i kuq/xhinxhër
3 lugë mustardë
3 thelpinj hudhra
4 lugë gjalpë
Rozmarinë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: