Recete nga znj Eneida
Përbërësit

200 gr miell
3 lugë pluhur pjekës
8 lugë gjalpë në kubikë
250 ml qumësht
200 gr djathë i grirë
2 të bardha veze
Fara të zeza

Përgatitja

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: