Recete nga znj Eneida
Përbërësit

400 djathë të bardhë
200 gr salcë kosi
4 lugë vaj ulliri
1 spec të kuq
1 thelpi hudhër
Pak kripë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: