Recetë nga Znj Eneida
Përbërësit
Një dorë rukola
Një dorë sallatë jeshile
10 domate qershi
1 kastravec
4 lugë misër
1 fetë bukë
2 gjokse pule
2 vezë
Thërrime buke panko
Kripë
Erëza për mish pule
Salcë për sallatë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb